FUSHË-KRUJË- Forca të shumta policore janë vemndosur mëngjesin e sotëm në zonën e Fushë-Krujës. Burimet i thanë ABC News se pritet të kryhen aksione në Rinas dhe malësinë e Krujës.

Forcat policore nga reparti FNSH dhe janë ndarë në dy grupe, njëri  është nisur drejt Rinasit, ndërsa grupi tjetër ka në fokus Malësisë e Krujës.

Këta të fundit pritet të ndërmarrin operacione në zbulimin e parcelave të mbjella me lëndë narkotike.

Ditë më parë në malësinë e Krujës Forcat Operacionale kanë zbuluar lëndë narkotike në disa fshatra/n.m.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re