Një grua është gjendur pa jetë brenda banesës së saj në Korçë.

Bëhet fjalë për një grua të moshuar me iniciale A.B e cila dyshohet se ka ndërruart jetë për shkaqe natyrale.

Policia dhe grupi hetimor po verifikon rrethanat e plota të ngjarjes për të dalë në konkluzionin përfundimtar.

/faxweb