Skip to content

Merr armën e zjarrit dhe tenton të vrasë veten, ja çfarë thotë Policia për 23-vjeçarin

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2021, rreth orës 14:20, në Urgjencën e Spitalit Korçë, është paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasi E. M., 23 vjeç, banues në fshatin Mborje, Korçë, i cili në banesë ka tentuar të vrasë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë