Skip to content

Korçë, shoferi nuk i ndalon policisë, përmbyset mjeti me sirianë në Lozhan

  • 11/11/2020

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një mjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pak minuta më parë në vendin e quajtur Cezmat e Senjishtit.

Sipas informacioneve të para në mjet kanë qenë 4 sirianë.

Burime bëjnë të ditur se drejtuesi i mjetit nuk i është bindur një prej pikave të kontrollit të policisë dhe kjo ka bërë që në ndjeke e sipër mjeti të dalë nga rruga.

Sipas informacioneve mësohet se nuk ka të lënduar ndërsa policia po zbardh të gjithë ngjarjen.

Drejtuesi i mjetit si dhe sirianët po shoqërohen drejt komisariatit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë