Koronavirusi i ka marrë jetën mjekut Muharrem Xhepexhiu nga Lushnja.

Ai ishte shtruar prej ditësh në spitalin Infektiv, pasi kishte dalë pozitiv me COVID-19. Mirëpo nuk arriti ta mundte dot sëmundjen.

64-vjeçari ka qenë drejtor i qendrës shëndetësore Hysgjokaj dhe prej kohësh kishte probleme me mushkritë.

loading...