Dy persona kanë ndërruar jetë në spitalin Infektiv për shkak të koronavirusit.

Bëhet fjalë për një person nga Tirana dhe një tjetër nga Kruja.

ISHP bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë konstatuar 45 raste pozitive me koronavirus.

Vijon..