Rama: E fundit që kam, më vjen shumë mirë që sot ne këtu jemi 5, është tryezë e cila sic e tha Dritani sot paradite një mundësi për të dialoguar në funksion të së mirës së përbashkët. Do të doja të ishim 6, por një gjë është e sigurt, Ballkani I Hapur nuk do të mbyllet dhe kush do ti kundërvihet do të zhgënjehet dhe kush heziton do të humbasë kohë të ëmuar për të përfituar nga kjo nisëm. Ne jemi këtu dhe kemi zgjedhur njëri-tjetrin.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re