Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku nëna ka lindur fëmijën dhe më pas e ka futur në valixhe, duke i shkaktuar vdekjen.

Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se ngjarja makabre ka ndodhur në lagjen 15 në qytet. Po bëhet ekspertiza e fëmijës, ndërkohë që paraprakisht dyshohet se nëna ka pasur probleme të shëndetit mendor.

Mësohet se ajo jetonte e vetëm në banesë, ku edhe ka kryer lindjen e fëmijës së saj.

Nuk dihen ende detaje në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb