Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një burrë ka vrarë gruan e tij si dhe vëllain.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tervol.

Bëhet fjalë për shtetasit Xh. S, i moshës rreth 75 ka vrarë bashkeshorten me iniciale Z.S dhe vëllanë Sh.S.

vijon….