Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të premte në fshatin Tervol të Gramshit.

 

Burri, me iniciale Xh.S 75-vjeç ka vrarë bashkëshorten e tij Z.S dhe vëllanë Sh.S.

 

Policia është vënë në lëvizje për kapjen e autorit.

 

Paraprakisht dyshohet se në fshatin  Tervol të  Njësisë Aimistrative.Pishaj, ka ndodhur një krim i dyfishtë në familje.

 

 Dyshohet se shtetasi Xh. S, rreth 75 vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S dhe vëllanë Sh.S.

 

Shërbimet e Policisë janë nisur urgjent në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit.