Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar një foto me një foshnje të vogël të quajtur Aja.

Kryemadhi thotë se me atë foshnje ka nisur mëngjesi i saj, teksa jep edhe një mesazh se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Ajo i ka uruar të gjithëve një javë të mbarë.

Postimi i Kryemadhit:

Mëngjesi im nisi kështu, me Ajën e vogël

Femijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Javë të mbarë për të gjithë ju dhe fëmijët tuaj

Mëngjesi im nisi kështu, me Ajën e vogël
Femijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.
Javë të mbarë për të gjithë ju dhe fëmijët tuaj

Posted by Monika Kryemadhi on Monday, May 3, 2021