Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, deklaroi sot se kjo forcë politike “i ka përgjigjet” për problemet shqetësuese të qytetarëve.

“Ju ftoj të njiheni me programin e rimbursimit 5% të vlerës së faturës së çdo blerjeje,- shkroi Kryemadhi në Fb, –  prioritet për 5 muajt e parë të qeverisjes që do të kthejë para direkte në xhepat e qytetarëve, si dhe do të shtojë të ardhurat për investime që do të krijojnë punësim, rritje të pagave dhe mirëqenie në Shqipëri.”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re