Kryeredaktori i RD i jep zemër Berishës: Ne po zgjohemi për të përmbysur Ramën, jemi si një ortek që të shtyp nëse i del përpara

1634396229_unnamed-6.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeredaktori i Rilindjes Demokratike Bledi Kasmi i ka dërguar një mesazh publik Sali Berishës.

Ai i thotë se PD po zgjohet dhe është bërë si ortek për të shtypur Ramën.

“Rama i ka bërë llogaritë gabim. Nuk do ta gezojë mandatin e tretë të grabitur.

Ky zgjim, që nuk është vetëm tek demokratët, por tek e gjithë shoqëria është i ngjashëm me atë të Dhjetorit-‘90.

Askush nuk do të mundë ta ndalë. Eshtë si një ortek që të shtyp nëse i del përpara.

Regjimi do përmbyset!”, thotë Kasmi.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë