Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Lulzim Basha nis procesin e zgjedhjeve brenda PD.

Kryetari i rizgjedhur i selise blu i propozoi Kryesisë mbajtjen e Kuvendit Kombëtar te PD në 2 shtator.

Agjenda e Kuvendit Kombëtar do të jetë:

🔘 Ndryshime statutore;

🔘 Vendime organizative në përputhje me vendimet statutore;

🔘 Miratimi i agjendës politike të Partisë Demokratike.

Kryesia e PD zhvilloi një mbledhje tê shkurter ne seline e partise dhe me pas do darkoje ne nje restorant te kryeqytetit.

Lista e anetareve te Kryesise qe mori pjese në takim eshte si me poshte:

 

1.Lulzim Basha2.Enkelejd Alibeaj3.Flutura Açka4.Merita Bakiu5.Kreshnik Collaku6.Gazmend Koduzi7.Oriola Pampuri8.Arbi Agalliu9.Gentian Gaba10.Taulanda Jupi11.Jemin Gjana (Online)12.Fitim Zekthi13.Endri Hasa14.Indrit Sefa15.Roland Bejko (Online)16.Taulant Zeneli17. Xhemal Gjunkshi18. Agron Kapllanaj (Online)

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re