Home BOTA Kujt i bën shkrepje ky ushtar izraelit?

Kujt i bën shkrepje ky ushtar izraelit?

0
Kujt i bën shkrepje ky ushtar izraelit?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ushtarët izraelitë zgjuan me forcë 13 fëmijë palestinezë në mes të natës dhe i fotografuan ilegalisht gjatë një bastisjeje në Bregun Perëndimor, raportoi grupi izraelit i të drejtave të njeriut B’Tselem. Një video e publikuar nga OJQ-të tregon ushtarë që zgjojnë fëmijët në një shtëpi në qytetin e Hebronit dhe i detyrojnë ata të largohen […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë