Kujtim Gjuzi mesazh Bashës: Ik o djalë me të mirë, ndryshe do të nxjerrim një video shkatërruese

gjuzi-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Foltores” së Sali Berishës i është bashkuar dhe i famshmi Kujtim Gjuzi.

Ai këshillon Lulzim Bashën të largohet nga drejtimi i PD-së, pasi nëse nuk e bën, do të publikohet një video që do të shkatërrojë figurën e tij brenda familjes së PD-së.

I ftuar mbrëmë në një studio televizive, Kujtim Gjuzi tha:

“Bashës duhet me i thënë: O djalë i mirë ik me kohë të mirë! Nëse nuk ikën është gati një video që i shkatërron familjen e PD-së. Më mirë të ikë vetë”.

Dhe kur flet Gjuzi, duhet marrë seriozisht!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë