Home SHQIPERIA Kukës, dy viktima dhe dy të plagosur

Kukës, dy viktima dhe dy të plagosur

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen së shtunës në Kukës.
 
Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa dy të tjerë kanë janë plagosur, një prej tyre në gjendje të rëndë. Sipas policisë aksidenti ndodhi në fshatin Nimçë, ku si pasojë e lagështirës,  ka dal nga rruga, mjeti tip “benz”.
 
Për pasojë, ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit 45 vjeç, dhe  pasagjeri 50 vjeç.
 
Ndërkohë dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë për në Tiranë, ku ndodhen nën kujdesin e mjekeve. grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë