Çaj i shijshem me molle e çaj jeshil. Kur kërkoni të humbisni peshë dhe jeni ne diete, duke pire pije natyrale te nxehte, juve ju ndihmon në humbje peshe.

Perberesit:

2 filxhan me ujë
2 feta mollė
1 bustinë me çaj jeshil

copë kanelle 4 cm
xhenxhefil cope 3 cm e copëtuar
mjaltë
për shije lëng limoni 

Merrni ujin, kanellën, çaj jeshil, mollë dhe xhenxhefil ne një tenxhere ziejini për 5 deri në 10 minuta, shtoni mjaltë dhe leng limoni për shije.

/shkollaeshendetit.com

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re