Kur mungesa e energjisë elektrike të merr jetën, detaje nga vdekja e 12 vjeçares në Gjirokastër: Shtëpia mori flakë nga një qiri

DING-DONG-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e djeshme ku një 12 vjeçare në fshatin Dropull të Gjirokastër humbi jetën si pasjë e flakëve që përfshinë banesën e saj. Për të shpëtuar nga flakët e mitura hyri në tualetin e shtëpisë.

Ndërsa mësohet se ajo që shkrumboi shtëpinë ishte një qiri dhe jo ngrohësja siç ishte raportuar më parë.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë