Skip to content

Kur rrufeja bie mbi Shtëpinë e Bardhë: roja “braktis” detyrën i tmerruar

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Janë katër persona, dy burra dhe dy gra, të cilët u plagosën rëndë nga rrufeja që goditi ditën e djeshme pranë Shtëpisë së Bardhë. Ata po luftojnë për jetën. Rrufeja “godi” Parkun Lafayette, përballë selisë së njohur të qeverisjes amerikanee dhe momenti u kap në video nga kamerat e sigurisë. Katër të plagosurit u transportuan […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë