Presidenti i Partisë së Lirisë, me rastin e festës së Kurban Bajramit ka takuar me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj.

Meta uron mirësi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare.

Postimi i Metës:

I lumtur të ndaja sot me Kryetarin e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Bujar Spahiu dhe Kryetarin e Kryegjyshatës Botërore Bektashiane, Haxhi Dede Edmond Brahimaj urimet më të përzemërta për Kurban Bajram!

Mirësi, lumturi, begati, dashuri dhe paqe në çdo familje shqiptare!

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re