Skip to content

Kush do e pasojë Zaevin në LSDM?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Bordi qendror i LSDM-së pranoi dorëheqjen e Zoran Zaevit si kryetar i partisë dhe filloi procesin e zgjedhjes së liderit të ri, tha zëdhënësja e partisë në pushtet, Bogdanka Kuzeska. Në një konferencë për media, gjysmë ore pas mesnate, ajo tha se “Bordi Qendror i LSDM-së deklaroi se dorëheqja e Zaevit është e nevojshme që […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë