Home SHQIPERIA Kush janë deputetët kritikë ndaj Berishës që iu bashkuan protestës

Kush janë deputetët kritikë ndaj Berishës që iu bashkuan protestës

0
Kush janë deputetët kritikë ndaj Berishës që iu bashkuan protestës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vijon të mbahet protesta e thirrur nga kryedemokrati Sali Berisha.

 

Protestës së opozitës i janë bashkuar edhe deputetë kritikë ndaj Berishës.Siç shihen në foto, mes turmës së protestuesve janë edhe deputetët Grida Duma, Dashnor Sula, Dhurata Çupi, si dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, me nënkryetarin e kësaj force politike, Petrit Vasili.

 

Deputët e mësipërm janë treguar kritikë ndaj Berishës, por sot ata kanë dalë në shesh për të protestuar kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë