Gjykata Ndërkombëtare Penale (ICC) i është përgjigjur me vendosmëri atyre që i konsideron si kërcënime dhe përpjekje për frikësim me të cilat përballet, por nuk ka dhënë detaje, raporton agjencia DPA. Zyra e Prokurorit të ICC në Hagë, Holandë, tha në platformën sociale X se gjykata “insiston që të gjitha përpjekjet për të penguar, frikësuar […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re