Ky kombinim i thjeshtë eliminon toksinat nga trupi juaj, shkrin yndyrnat dhe madje ju jep shumë energji.

INGREDIENTËT
1 lugë çaji fara chia
4 feta kastravec
2 gota ujë

UDHËZIMET
1.Në një shishe qelqi bashkoni të gjithë përbërësit.
2.I lini për gati 1 orë mënjanë dhe më pas e konsumoni midis vakteve (para mëngjesit dhe darkës).

SHËNIME
Nëse përdoret rregullisht për më shumë sesa 1 javë ka efekt edhe në humbjen e kileve.
/shkollaeshendetit.com

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re