“Ky surrati këtu tha se do i largonte me polici studentët e pavaksinuar”, Meksi thirrje për protestë: Sikur nga një student ta pështynte në fytyrë, ky do…

meksi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Avokati Redon Meksi

Ky surrati ketu , ka deklaruar qe do i largoje me polici studentet e pavaksinuar. Jane tek 100000 student te pavaksinuar. Sikur nga nje te peshtyre surratit ti jepte secili, ky do mbytej.

Jeni 100000, ska kryeminister , minister, rektor a polici qe tju nenshtroje po te jeni te bashkuar. Cohuni dhe protestoni, mos bini preh e presionit te ketyre lloj plehrash

Neser ne oren 17:00 protestohet kunder vaksinimit te detyruar. Bashkohuni.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë