Lagështira bëhet shkak për daljen nga rruga të automjetit në Belsh, 2 të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

rruge.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Belsh, ku si shkak i lagështirës një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur duke bërë që të përfundojë jashtë rrugës. Ngjarja ka ndodhur në aksin Belsh-Kajan.

Si rezultat i këtij aksidenti janë plagosur 2 persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.Mësohet se njëri prej tyre është në gjendje kritike për jetën ndërsa tjettri i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë