Skip to content

Lahej në pishinë në Sarandë/ 30-vjeçari plagoset në kokë, niset drejt Traumës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 30 vjeçar nga Dibra është plagosur teksa lahej në një pishinë në Sarandë.

 

I riu është paraqitur për ndihmë mjeksore në Spitalin e Sarandës dhe prej andej drejt Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

 

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, në mesditë, në spitalin e Sarandës është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi M. J., 30 vjeç, banues në Dibër, i cili dyshohet se është dëmtuar aksidentalisht në kokë, duke notuar në pishinë. 30-vjeçari është dërguar në Spitalin e Traumës, Tiranë, për mjekim më të specializuar.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë