Skip to content

LAJM I FUNDIT/ 272 delegatë, kryesia e degës së Elbasanit nxjerr emrat që kanë firmosur pro Kuvendit të Berishës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dega e PD-së së Elbasanit ka qenë sot në zyrën e Palokës në PD, ku ka bërë dhe saktësimet e fundit në lidhje me emrat e delegatëve që kanë firmosur pro thirrjes së Kuvendit Kombëtar në 11 Dhjetor. Janë 272 delegatë që kanë firmosur pro thirrjes së Kuvendit, emrat e të cilëve janë bërë publikë. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë