LAJM I FUNDIT/ 3 viktima dhe 466 raste të reja Covid-19 në Shqipëri

infektivi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faqja Kryesore/Aktualitet/LAJM I FUNDIT/ 3 viktima dhe 466 raste të reja Covid-19 në Shqipëri

Tre viktima dhe 466 raste të reja janë regjistruar këtë të enjte nga Covid-19.; Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë