53 pako drogë në mes të qymyrit, vijon shkarkimi dhe kontrolli i anijes në Portin e Durrësit.
vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re