LAJM I FUNDIT/ 60 mijë euro në banesë dhe falsifikime dokumentesh, arrestohet ish kreu i kadastrës së Vlorës

troci.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

LAJM I FUNDIT/ 60 mijë euro në banesë dhe falsifikime dokumentesh, arrestohet ish kreu i kadastrës së Vlorës, Klodian Troçi.

Ndërkohë që gjatë mesditës së sotme, doli vendimin për arrestimin e tij dhe ky i fundit u shpall në kërkim pasi në sajë të kontrollit në shtëpinë e tij u gjetën vetëm 60 mijë euro. Aktualisht Troçi gjendet në komisariatin e policisë së Vlorës.

Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë