Foto ilustruese

Një áksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në lagjen “10 korriku” në qytetin e Vlorës. Një automjet ka pèrplasur një person, i cili ka marrë dèmtime të rènda dhe ndodhet në gjendje krítike për jetën.

Ambùlanca dhe fòrcat e pòlicisë kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat.

 

/faxweb