Nje aksident ka ndodhur ne rrugen nacionalë Gjirokaster , Virua afer lagjes Gerhot. Nje automjet tip benz (4-fenersh) ka dal nga rruga dhe perfunduar ne pedonalen e rruges, duke thyer barirat mbrojtjese dhe shtyllat elektrike. Fatmiresisht ne trotuar ska pasur kembesor, drejtuesi i mjetit eshte plagosur lehte.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re