Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Librazhd-Prrenjas, në vendin e quajtur ‘Tre Urat’.

Burime për Fax News bëjnë me dije se janë përplasur tre makina dhe një kamion ka përfunduar në humnerë.

Bëhet me dije se kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Njëri nga të plagosurit është Qani Bajrami, nga fshati Dragostunjë i bashkisë Librazhd, ndërkohë që personi tjetër ka mbetur Ilir Kllogjeri nga fshati Urake i Bashkisë Prrenjas.

/faxweb

loading...