Një aksídènt me pasojë vdèkjèn ka ndodhur në aksin rrugor Milot-Morinë. 35-vjeçari që po drejtonte automjetin tip “Volkswagen”, humbi kontrollin duke dalë nga rruga dhe ndërroi jetë në vendin e ngjarjes.

Informacion paraprak: Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volkswagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga, ku si pasojë ka hùmbùr jetën.

Grupi hètímor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/faxweb