Policia e Shtetit po ushtron kontrolle në të gjitha rrugët e Tiranës mbrëmjen e kësaj të diele.

Kontrollet vetëm pak orë pas aksidentit të rëndë në “Rrugën e Kavajës” ku u plagosën 3 persona dhe shoferi rezultoi nën përdorimin e drogës.

Punonjësit e Policisë të shpërndarë në zona të ndryshme të kryeqytetIt për kapjen e personave në kërkim, të atyre që lëvizin me armë, apo që mund të jenë me rrezikshmëri shoqerore.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb