LAJM I FUNDIT/ Aksidenti tragjik në tunelin e Kalimashit, zbardhet identiteti i viktimës dhe të plagosurve (EMRAT)

amg.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sander Beka plagosur

Mariglen Gjoka plagosur

Ediona Sala e vdekur

Gjin Malsi

Mihrije Zeneli nga Kosova te plagosur

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë