Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Aksioni anti-drogë në të gjithë Shqipërinë, identifikohen disa parcela me kanabis

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia aksion për drogë në të gjithë vendin, identifikohen disa parcela me kanabis.

Aksioni i policisë është përqendruar në Shkodër, Malësi të Madhe, Krujë, Vlorë dhe Tepelenë, Elbasan, Belsh, Berat, Lushnje dhe Durrës

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë