Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Akuzohet për kultivim kanabis, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza, ja kush e zëvendëson (EMRI)

LAJM I FUNDIT/ Akuzohet për kultivim kanabis, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza, ja kush e zëvendëson (EMRI)

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Me urdher te drejtorit pergjithshem dje eshte liruar perfundimisht nga detyra dhe eshte larguar nga policia e shtetit shefi komisariatit Përmetit, Petrit Gjokaza qe ishte pezulluar nga Gjykata per kultivim të lëndëve narkotike.

Ne vend te tij eshte emeruar Bledar Metaj qe me pare mbante postin e shefit rendit ne Fier.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë