LAJM I FUNDIT/ Ambasadori britanik jep njoftimin për shqiptarët: Duke filluar nga kjo datë certifikatat tuaja do të njihen në Britani

vakinse.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Alastair King-Smith

“Lajm i mirë për shqiptarët, britanikët dhe shtetasit e tjerë që nisen për në Mbretërinë e Bashkuar nga Shqipëria. Nga 11 tetori, certifikatat e vaksinave të lëshuara në Shqipëri do të njihen edhe në Britaninë e Madhe”, shkruan ai.

Good news for Albanians, British and other nationals heading to UK from here. From 11 Oct, vaccine certificates issued in #Albania will be recognised. #TravelIsGREAT #UKandAL https://t.co/qLLzYjPDpc https://t.co/8aKiGtLNXB

— Alastair King-Smith (@AlastairKS) October 7, 2021

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë