LAJM I FUNDIT/ Arbitri merr vendimin zyrtar për sfidën mes Shqipërisë dhe Polonisë, do të…

Screenshot_19-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Arbitri kryesor ka vendosur që të rifillojë ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë por me kushtin e vetëm nëse një shishe po u hodh në fushën e lojës do të ndërpritet menjëherë ndeshja.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 77-të në momentin kur polakët shënojnë golin por nga stadiumi u pritën me “breshëri” shishesh.

Menjëherë gjyqtari vendosi të ndërpresë lojën ndërsa lojtarët u futën në dhomat e zhveshjes.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë