Policia ka arrestuar këngëtarin shqiptar, Arjan Begajt të cilit iu sekuestrua 50 gr kokainë dhe 1 kg kanabis sativa në Attica të Greqisë.

Në banesën e këngëtarit shqiptar policia greke gjeti edhe një pistoletë.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re