Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Basha dhe Berisha përfundojnë në prokurori

LAJM I FUNDIT/ Basha dhe Berisha përfundojnë në prokurori

0
LAJM I FUNDIT/ Basha dhe Berisha përfundojnë në prokurori

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sipas burimeve të Fax News, prokuroria e Tiranës do të marrë në pyetje ish kryeministrin Sali Berisha dhe kryedemokratin Lulzim Basha. Të dy do të thirren nga prokuroria në cilësinë e dëshmitarit lidhur me të gjitha zhvillimet e ndodhura në selinë e PD ditën e hënë në 8 janar ku u panë edhe skena dhune.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë