Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë. Burime bëjnë me dije se një automjet tip “Benz” ka përplasur një 12 vjeçar i cili ndodhet në spitalin rajonal, jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png