LAJM I FUNDIT/ Covid-19 i merr jetën zjarrfikësit 47 vjeçar nga Mirdita

79EF8ECF-1F18-41ED-88BA-DF30F7EB02F3.jpeg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Covid-19 i ka marr jeten nje zjarrfikese te Mirdites. Tonin Ndoka 47-vjeç nga fshati Rrasfik humbi betejen me virusin mengjesin e se henes ne spital infektiv te tiranes. Ai ishte infektuar prej 10 ditesh dhe gjendje e tij shendetesore ishte renduar, duke humbur dhe jeten.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë