LAJM I FUNDIT/ Doli në takimin e Berishës dhe tha se ishte gati të merrte kallashin, policia shoqëron Ilir Hamedanin

DURRES.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Durrësit ka shoqëruar Ilir Hamedanin, i cili në takimin e Berishës në Durrës tha se kishte thyer masën e arrestit të shtëpisë, dhe paralajmëroi që ishte gati të merrte kallashin për rrëzimin e qeverisë.

Fax News mëson se Hamedani është mbajtur disa orë në polici.

Vijon….

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë