Skip to content

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Durrës, shpërthen në flakë depozita e gazit, evakuohen banorët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ka shpërthyer në flakë një pikë e mbushjes së gazit në zonën e Porto Romanos në Durrës.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e shpërthimit të fuqishëm, është bërë menjëherë largimi i banorëve nga zona.

Zjarrëfiksja është në vendgjarje dhe ka nën kontroll situatën e flakëve.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë