LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Vlorë, bie zjarr në repartin e kirurgjisë në spitalin rajonal

Spitali-i-Vlores-Covid_frame_1485-1100x620.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një zjarr ka shpërthyer pak minuta në parë në spitalin e Vlorës.

Burime bëjnë me dije se zjarri ka rënë brenda godinës së spitalit, në katin e tretë, që përkon dhe me repartin e kirurgjisë.

Vijon…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë