Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Gjenden të pajetë në katin e dytë të pallatit një burrë dhe një grua (Çfarë Dyshohet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Kavajë/ Informacion paraprak

Më datë 27.11.2021, rreth orës 17:45, në Golem, në katin e dytë të një pallati, janë gjetur në banesën e shtetasit M.J, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi M. J., 60 vjeç banues në Golem dhe shtetasja A. Ll., 50 vjeçe, banuese në Tiranë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë